Doprava a platba

Spôsoby dopravy
1. Doprava zdarma
Slovenská pošta - cena 0€, vzťahuje sa len na objednávky nad celkovú hodnotu 99€.

2. Zaslanie Slovenskou Poštou
Zaslanie Slovenskou Poštou - cena 3,92€, odporúčame všetkým zákazníkom, ktorí si nechcú tovar prebrať na pošte ale želajú si ho doručiť na svoju adresu. Výhoda tejto služby je jej flexibilnosť a spoľahlivosť. Tovar býva zvyčajne doručený do 1-3 pracovných dní od dátumu expedície. Ak zákazník tovar nepreberie v tom prípade bude tovar uložený na najbližšej pošte, kde si ho môže kedykoľvek vyzvyhnúť.

3. Osobný odber
Osobný odber - cena 0€, odporúčame všetkým zákazníkom, ktorí si chcú osobne prebrať tovar v Novej Bani a jej okolí. Po potvrdení objednávky budeme zákazníka telefonicky kontaktovať.

Podmienky dopravy
Tovar sa zasiela po uhradení sumy na účet predávajúceho bankovým prevodom, prevodom Pay Pal, elektronickou platbou pri potvrdení objednávky alebo sa tovar zasiela na dobierku Slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou.

Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovaru expedované v čo najkratšom termíne. Dodacia doba je uvedená pri každom produkte a pohybuje sa v rozmedzí 1-7 dní pri tovare, ktorý držíme skladom a pri niektorých druhoch tovaru sa dodacia doba môže predĺžiť až na 30 dní. O takejto situácii bude predávajúci kupujúceho informovať. Dodacia doba pri niektorom tovare môže byť dlhšia po dohovore s kupujúcim. Kupujúci je o zaslaní tovaru informovaný e-mailom alebo sms správou na kontakt uvedený v elektronickej objednávke. Tovar je dodávaný na adresu dodania uvedenú kupujúcim v elektronickej objednávke.

V prípade, že je zaslaný tovar vrátený predávajúcemu, je po dohode možné jeho opätovné zaslanie kupujúcemu. Náklady na opätovné zaslanie tovaru znáša kupujúci vo výške: celková suma tovaru (ak už nebola pripísaná na účet predávajúceho) plus manipulačný poplatok 10€; s nutnosťou úhrady bankovým prevodom na účet predávajúceho pred opätovným zaslaním tovaru kupujúcemu.