Interaktívny LCD panel BenQ RP653K

 3 roky záruka | 4K UHD rozlíšenie | 65"/165cm uhlopriečka | multi-touch 10 prstov

BenQ RP653K

BenQ RP653K ALL IN ONE riešenie

monitor | projektor | prehrávač | tabuľa | videokonferencia | office

monitor

Zaradenie má niekoľko vstupov HDMI aj VGA - stačí pripojiť k Vášmu PC a okamžite používať! A to v rozlíšení 4K UHD!

projektor

Vďaka veľkým rozmerom LCD panelu dokonale nahrádza bežnú projekciu!

prehrávač

BenQ RP653K funguje na vstavanom operačnom systéme Android. Obsahuje internetový prehliadač, prehrávač filmov, zvukových stôp, ...

tabuľa

Aplikácia White-Board je plnohodnotná náhrada klasických tabúľ! Stačí spustiť a okamžite môžete kresliť prstom, alebo priloženým perom, ktoré nahrádza bežné fixky/kriedy.

videokonferencia

Zaradenie podporuje pripojenie webkamery od rôznych výrobcov, stačí pripojiť a spustiť aplikáciu ZOOM!

WPS Office

Pre prípad, že máte prezentáciu alebo PDF súbory na USB kľúči, stačí ho pripojiť a integrovaná aplikácia WPS Office vám obsah okamžite zobrazí. Podpora Microsoft Office prezentácií, word dokumentov, PDF dokumentov,...

ďalšie funkcie a vlastnosti

zrkadlenie obrazu

Zaradenie umožňuje zobrazenie obrazu Vášho PC/tabletu/mobilu jednoduchou aplikáciou. Stačí sa pripojiť a spustiť aplikáciu.

Taktiež je možné zobrazovať vo Vašom PC/tablete/mobile všetko to, čo zobrazuje zaradenie BenQ!

kompatibilita s mnohými platformami

Interaktívne ploché panely môžu bezproblémovo spolupracovať so širokým radom výpočtových a mobilných zariadení, na ktorých beží väčšina hlavných operačných systémov, od Windows po Mac, Linux a Chrome, prostredníctvom svojej funkcie Pripojiť a prehrať.

predné tlačidlá

Predné tlačidlá, vrátane tlačidiel Power (Napájanie), Home (Domov), Back (Späť), Setting (Nastavenie) a Volume (Hlasitosť) ďalej vylepšujú pohodlie pri používaní interaktívneho plochého panelu a uľahčujú učiteľom ovládanie tempa prednášok.

rodičovské ovládanie 

Interaktívne ploché panely BenQ sú vybavené funkciou ovládania z webu, ktorá blokuje určité webové stránky konfiguráciou nastavenia proxy servera, čo je užitočné na zamedzenie prístupu študentov k nevhodnému obsahu.

okamžité pripojenie a prehrávanie 

RP653K vás zbaví problémov s komplikovaným nastavením. Jednoducho pripojte k PC prostredníctvom USB a hneď môžete začať pôsobivú prednášku vylepšenú dotykovou podporou na interaktívnom plochom paneli.

zastavenie a zatemnenie obrazu

Spustite funkciu zatmenia obrazu, aby zostali študenti sústredení na pokyny učiteľa.

Spustite funkciu zastavenia obrazu, aby mohli učitelia zachytiť určité segmenty videa alebo ich zvýrazniť na obrazovke (pomocou diaľkového ovládača alebo tlačidla rýchlej voľby)

integrované dopredu otočené reproduktory a priehradka na pero

RP653K integruje premiestnené zvukové reproduktory s priehradkou na pero s dĺžkou obrazovky. Dva dopredu otočené 20 W reproduktory vytvárajú lepší zvukový prenos a prinášajú viac audiovizuálnej zábavy na interaktívnu výučbu. Priehradka na pero predstavuje praktické miesto na uloženie IFP stylusu a ďalších nástrojov, ktoré pomáhajú obohatiť a vylepšiť prezentácie, na rýchly prístup bez zbytočného prerušovania.

Bez temných miestností!

Pri bežných projektoroch, potrebujete miestnosť svetelne utlmiť, čo  spôsobuje ospalosť a sťaženie písania poznámok. S BenQ RP653K budete zobrazovaný obsah vidieť ostro aj v bežných podmienkach.

Automatický časovač zapnutia/vypnutia.

Šetrí energiu! Stačí zadefinovať čas automatického zapnutia/vypnutia. Odpadá Vám tak starosť, či ste nezabudli zariadenie pred odchodom vypnúť.

4K UHD kvalita obrazu neporovnateľná s bežnou projekciou

S LCD panelom s rozlíšením 4K UHD Vám už neujde žiadny detail.

Vedeli ste?

Klasické projektory majú lampu, ktorej životnosť je v priemere 2000-3000 hodín a jej výmena stojí v priemere 139€? Interaktívny LCD panel BenQ je pripravený na 30 000 hodín používania!

Vyžiadajte si EXTRA zvýhodnenú ponuku! Stačí vyplniť a odoslať nasledovný kontaktný formulár!