Publikované

Prenájom kamier?

Pre dnešný článok som si vybral našu službu! Globálny pohľad na jej výhody, ale aj nevýhody.

Túto službu prevádzkujeme od konca roku 2015. Bola navrhnutá na základne požiadaviek klientov.

Požiadavka 85% zákazníkov znela: Lacný kamerový systém, dobrá kvalita, bezproblémový servis!

Pátral som s kolegom niekoľko dní po finančne nenáročných systémoch, ktoré by splnili túto požiadavku. Samozrejme, v prípade lacných kamerových systémov sme nevedeli dodržať spoľahlivosť prevádzky. Obraz z daných kamier sme tiež vyhodnotili ako extra zvláštny,.. farby nezodpovedajúce realite, vplyv svetla nedokázala kamera spracovať a po prepálení lediek nočného videnia pri obyčajných testoch sme to proste vzdali!

Riešenie nás napadlo až po niekoľkých ďalších stretnutiach s klientelou. Vypočuli sme si ich presnejšie špecifikácie na kamerový systém a myšlienka prišla sama!

Pripravili sme v kancelárií 5 kompletných kvalitných systémov vrátane konfigurácie. Zavolali sme zákazníkom, či by sa im páčilo mať v priemere za 18€ mesačne vlastný kamerový systém, na ktorý sa vedia pripojiť aj cez mobil. Odpoveď bola okamžitá! Asi ju tušíte aj vy. Takto sme dali do prenájmu prvých 5 systémov a to v priebehu asi 15 minút! Myšlienka sa šírila už v podstate sama bez akejkoľvek reklamy. Dnes už máme stovky kamier po celom Slovensku, ktoré plnia za Vás úlohy, aj keď možno o tom ani neviete. Prečítajte si skúsenosti klienotv tu.

Ako to dokážeme za tak málo peňazí?

Na naše náklady získavame kamery od popredných výrobcov, na ktoré sme si vyžiadali extra predĺženú záruku. Prvotný nákup teda znášame na naše náklady. Keďže vieme, že ponúkame kvalitu, nebojíme sa tak kamery prenajať a starať sa o ne za tak extra nízky poplatok. Veď predsa cieľom našej firmy je ponúkať služby užitočné pre obe strany!

S nami sa tak vyhnete kúpe lacných kamier, ktoré vám budú viac liezť na nervy ako slúžiť! poznámka: Kamery kupované v rôznych reťazcoch hneď vedľa pultov s pečivom patria do regálu, odkiaľ ste ich aj zobrali! Sú to neservisovateľné kamery, samý problém a výpadky!


Výhody tejto služby:

1.-  vyhnete sa vyhadzovaniu peňazí za nespoľahlivý systém

2.- nízke prvotné investície

3.- EXTRA nízke mesačné poplatky!

4.- sledovanie živého obrazu prostredníctvom mobilných zariadení a PC, kdekoľvek máte prístup na internet

5.- servis už zahrnutý v cene

6.- vždy aktuálna technológia

7.- dohľad nad dochádzkou a správaním sa vašich zamestnancov


Nevýhody tejto služby:

  • Neprišli sme zatiaľ na žiadnu! Ak vás nejaká napadne, napíšte nám ju prosím na mail: obchod@sakira.sk rád ju sem doplním.