IT služby

Naša spoločnosť ponúka zákazníkom široké portfólio IT služieb a riešení. Záleží nám na správnej konfigurácii routra v domácnosti až po celistvé LAN infraštruktúry vo Vašich firmách.

zabezpepčujeme

Komplexná správa IT, správa siete, sieťové riešenia, servis a údržba serverov a počítačov, výstavba štrukturovaných LAN sietí, bezdrôtové spoje, ...

Správa serverov

Pokiaľ sa Vaša firma rozrastá, nastal čas mať dáta bezpečne uložené. Prepočítajte si samy za seba, na koľko € si hodnotíte Vaše dáta v prípade straty, alebo krádeže? Účtovníctvo, zmluvy, objednávky, práca za niekoľko rokov? Prípadne máte viac zamestnancov a chcete mať ich aktivitu pod kontrolou ? Odobrať alebo pridať im právomoci na prácu ? Áno? Je čas na vlastný server. Nie vždy je potrebná investícia za tisícky eur, existuje mnoho alternatívnych a flexibilných riešení. Starostlivosť o server zabezpečujeme na kompletnej úrovni, od inštalácie až po likvidáciu dát. 

 

Zabezpečenie dát a sietí LAN

V dnešnej dobe, je dosť podstatné mať prehľad o tom kto vidí Vaše dáta a narába s nimi. Nečakajte kým vás konkurencia vykradne. Ochrana pred neoprávneným vstupom do vašej siete, alebo obmedzenie právomocí užívateľov v sieti je jedným z prvým krokom na ceste k bezpečnej práci.

LAN/WAN

Prepoj počítačov vo firme alebo domácnosti? S nami bez starostí. Myslite od začiatku na budúcnosť, nekupujte zbytočne drahé zariadenia ale zároveň buďte pripravený na inováciu. Analýzu, návrh siete ako aj samotnú realizáciu, nechajte na nás. Na štrukturované kabeláže máme vyškolených technikov, takže výhovorky na subdodávateľov u nás neexistujú. Kompletné práce zabezpečujeme vlastným personálom a prostriedkami.

Servis notebookov a PC

Zabezpečujeme kompletný servis pre vaše notebooky a stolné počítače. Je to zariadenie, ktoré obsahuje aj mechanické prvky a o tie sa treba starať, nezabudnite, že aj vaše auto dávate pravidelne kontrolovať. Navštívte nás preto skôr, ako prídete o dáta na prehriatom a rozpadnutom disku, alebo sa neopraviteľne poškodí grafický čip vášho notebooku.

WiFi siete

Potrebujete spojenie ale nemôžte ho nadviazať prostredníctvom káblov? Je tu priestor pre WiFi . Od obývačiek až po mestá. Nemusíte tápať nad veľkosťou antény, šírky pásma, ani nad výkonom. Desiatky zrealizovaných spojení nám dali dosť praxe na to, aby sme to spravili za vás na profesionálnej úrovni.

Predaj/Výkup

Venujeme sa predaju a re-predaju.  O nových počítačoch a sieťových komponentoch sa dá písať mnoho, my Vám prinášame aj alternatívu repasovanej výpočtovej techniky. Nie vždy potrebujete špičkový výkon na písanie textových dokumentov. Investujte s rozumom, radi Vám poradíme a odporučíme ten správny produkt.Mnohé firmy pre ktoré spravujeme výpočtovú techniku a sieť po čase odpredávajú prebytočný majetok, ktorý si vie nájsť uplatnenie v menších firmách.Vo veľa prípadoch sa jedná dokonca o nepoužité zariadenia.Tieto zariadenia od našich zmluvných partnerov preberáme a vieme ich tak ponúknuť priamo Vám.

novinka!

Prenájom výpočtovej techniky!

už nemusíte investovať na začiatku vášho biznisu stovky eur,

u nás vám ponúkame možnosť prenajať si stolné počítače, notebooky, monitory ale aj základné rady laserových tlačiarní pre viac info nás neváhajte kontaktovať. Stačí nám napísať vašu požiadavku, my vyberieme tú správnu konfiguráciu PC za vás!