prenájom kamerových systémov

Neplaťte za to, čo nepotrebujete!

Našim cieľom je poskytnúť riešenie, ktoré naozaj ocení každý! Táto služba bola špeciálne navrhnutá na základe požiadaviek klientov.

Jedinečné riešenie plné výhod.

Prenájom kamerových systémov sa stáva čoraz obľúbenejšou službou. Jeho výhody ocenia nielen domácnosti, na komfortný dohľad ale aj reštaurácie, dielne, firmy...

AKCIA!

Odporuč a získaj 1 mesiac ZADARMO! Odporučte naše služby svojím známym a získajte pre seba 1 mesiac bez poplatkov!

desiatky spokojných klientov

sledujte online cez Váš smartphone

vždy aktuálna technológia

Katka , majiteľka reštaurácie:

,,Skvelé, naša obsluha sa už nemusí trápiť či na terase sedí neobslúžený zákazník. Vidíme kedy zákazník príde a vieme ho okamžite obslúžiť.  Skvelá služba! Mesačné náklady sa nám vracajú prakticky okamžite! "

Ján, majiteľ autoservisu:

,,Za pár eur vysoká efektivita, po 3 rokoch podnikania som mohol ísť prvý krát na dovolenku a sledovať čo sa deje v mojom servise pri pive na pláži! Zamestnanci začali viac pracovať,  zázrakom prestalo miznúť vybavenie servisu. :)"

Peter, riaditeľ družstva:

,,Nafta z traktorov prestala miznúť, náklady sa nám vrátili okamžite!"

Matúš , majiteľ predajní:

,,Zamestnanci začali chodiť na čas do práce, dodržujú otváracie hodiny a vidíme starostlivosť našich predavačov o zákazníkov. Drobné krádeže sme objasnili hneď prvý mesiac, kradli nám zamestnanci, nie zákazníci. Skvelá služba! Mám pod dohľadom všetky predajne. Odporúčam! "

Pavel, majiteľ domu pracujúci mimo Slovenska:

,,Vidím čo sa deje v okolí môjho domu, aj keď som v práci v Rakúsku. Sused sa už neunúva chodiť si k nám po drevo bez pozvania!"